Ljusstakar, ett par, 1800-tal, mässing, Skultuna Bruk, nr. 18, höjd: 19 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Ljusstake, mässing, Lars August Holmström Sverige. Höjd: 10 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Lot-Art | LJUSSTAKAR, ett par, gustaviansk stil, förgylld mässing och marmor, 1900-talets första hälft.